We gebruiken cookies om er zeker van te zijn dat je onze website zo goed mogelijk beleeft. Als je deze website blijft gebruiken gaan we ervan uit dat je dat goed vindt.
Sluit dit bericht

Gloednieuwe, gesofisticeerde luxevilla te koop aan de golfbaan in La Cala Golf Resort in Mijas, Costa del Sol

  • ReferenceRef.209500
  • LocationMijas
  • HouseHuis
  • Bedrooms3
  • Bathrooms2
  • PlotPerceel 1409 m2
  • BuildBebouwd 480 m2
  • Terrace -
  • Prijs
    1.890.000
  • Details Meer details
Afstanden
Geschatte afstand tot (in km)
Strand: 6
Golf: 0,05
Winkels: 4
Luchthaven: 40
Openb.vervoer: 5
School: 6
Pending
Locatie
EerstelijngolfEerstelijngolf
GolfresortGolfresort
Staat
Op planOp plan
Uitzicht
TuinTuin
ZeeZee
GolfGolf
BergenBergen
Oriëntatie
ZuidZuid
Perceel
Tuin
PrivéPrivé
Tuin
OmheindOmheind
Tuin
VolgroeidVolgroeid
Tuin
TuinverlichtingTuinverlichting
Zwembad
PrivéPrivé
Gebouw
Terrassen
OverdektOverdekt
Terrassen
OpenOpen
Terrassen
DakterrasDakterras
Terrassen
PergolaPergola
Woonkamer
Open planOpen plan
Keuken
Open planOpen plan
Keuken
KookeilandKookeiland
Overige kamers
BijkeukenBijkeuken
Overige kamers
BergingBerging
Garage
CarportCarport
Garage
ParkingParking
Overige Kenmerken
Verwarming
AircondtitioningAircondtitioning
Vloeren woon/slaapkamers
TegelsTegels
Ramen
Dubbel glasDubbel glas
Overige
DomoticaDomotica
Overige
AlarmAlarm
Complex / Urbanisatie
Complex
Omheind/HekOmheind/Hek
Staat
UitstekendUitstekend
Voorzieningen
Clubhuis/RestaurantClubhuis/Restaurant
Speciale categorieën
NieuwbouwNieuwbouw
GolfwoningenGolfwoningen
Moderne stijlModerne stijl
Informeer naar dit object

High-end luxevilla te koop in La Cala Golf Resort in Mijas, Costa del Sol

Highlights

  • Modernistische nieuwbouwvilla.
  • Grenzend aan de golfbaan.
  • Open leefruimte.
  • Ruim dakterras.
  • Sleutel-op-de-deur project.

De locatie

Gelegen op een rustige locatie binnen het vijfsterren La Cala Golf Resort, direct aan de golfbaan, in een serene omgeving aan de voet van de Sierra de Mijas.
Op slechts 15 minuten rijden van het strand, verschillende golfresorts en een ruim aanbod aan recreatieve faciliteiten.
De luchthaven van Málaga en het iconische centrum van Marbella zijn beide in ongeveer 30 minuten met de auto te bereiken.

De villa

In cijfers:

Perceel: 1.409m²
Bebouwde oppervlakte: 480m²
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Gastentoilet
2 woonlagen + dakterras

Algemeen:

Het perceel is strategisch gepositioneerd op een verhoogde positie.
De tuin en buitenruimte zijn ontworpen als een verlengstuk van het interieur, met strakke lijnen en mediterrane beplanting.
Ingebouwd privézwembad met geïntegreerde loungers.
De oriëntatie is perfect op het zuiden gericht, wat zorgt voor zonovergoten terrassen gedurende de hele dag.
Uitzicht over de glooiende fairways van de golfbaan en de blauwe horizon van de zee.

Beschrijving:

De villa is een architectonisch meesterwerk in een strakke, moderne stijl verdeeld over drie niveaus.
Er wordt uitsluitend gewerkt met hoogwaardige materialen van topmerken, wat zorgt voor een verfijnde en duurzame uitstraling.
Het interieur kenmerkt zich door een overvloed aan natuurlijk licht en een naadloze flow tussen de verschillende leefruimtes.
De woning beschikt over kamerhoge ramen met verzonken profielen die binnen en buiten volledig in elkaar laten overgaan.
De riante leefruimte biedt een indrukwekkende woonkamer met dubbele plafondhoogte in specifieke zones voor een ultiem ruimtelijk gevoel.
De keuken is een open, minimalistisch designconcept, volledig geëquipeerd met premium inbouwapparatuur en een kookeiland.
Er zijn 4 royale slaapkamers, elk met een eigen en-suite badkamer, afgewerkt met luxe sanitair en natuursteen.
Een gastentoilet is aanwezig op de begane grond voor optimaal comfort.
De vloeren zijn voorzien van grootformaat tegels die de moderne esthetiek van de villa versterken.
Er is een praktische berging en een aparte wasruimte aanwezig.
De villa beschikt over een ruime parkeergelegenheid op het eigen terrein, inclusief een carport.
 
Overige kenmerken:
Airconditioning voor verkoeling en verwarming.
Ingemaakte kasten.
Dubbele beglazing.
Glazen balustraden.
Domoticasysteem.
LED-verlichting binnen en buiten.
Geavanceerd alarmsysteem.
 
Verwachte bouwtijd: 33 maanden
Toon alle tekst
De bijkomende kosten voor de koper bij de aankoop van een woning in Andalusië omvatten: 7% overdrachtsbelasting voor alle wederverkoopwoningen, of 10% BTW en 1,2% zegelrecht voor nieuwbouwwoningen die van een projectontwikkelaar worden gekocht.... Lees verder
Close

Verstuur naar een vriend


Vul hier uw informatie in*


Stuur deze link naar een vriend
Gloednieuwe, gesofisticeerde luxevilla te koop aan de golfbaan in La Cala Golf Resort in Mijas, Costa del Sol

Info van uw vriend*

Close

Stel een prijs voor


Vul hier uw informatie in*


Gloednieuwe, gesofisticeerde luxevilla te koop aan de golfbaan in La Cala Golf Resort in Mijas, Costa del Sol 798586
Gloednieuwe, gesofisticeerde luxevilla te koop aan de golfbaan in La Cala Golf Resort in Mijas, Costa del Sol
Huidige prijs:1.890.000 €

Stel uw prijs voor*

Close

Verwittig mij als...


Vul hier uw informatie in*


Gloednieuwe, gesofisticeerde luxevilla te koop aan de golfbaan in La Cala Golf Resort in Mijas, Costa del Sol 798586
Gloednieuwe, gesofisticeerde luxevilla te koop aan de golfbaan in La Cala Golf Resort in Mijas, Costa del Sol
Huidige prijs:1.890.000 €